Stella Beach House

Belangrijkste voorzieningen

  • 40 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Stella Beach House Archangelos villa van 40 vierkante meter bevindt zich binnen 6 minuten wandelen van de Paddle Paradise en biedt gemakkelijk toegang tot attracties in de omgeving.

    Het strand ligt op 50 meter afstand, en Rodos Nature (natuurgebied) bevindt zich binnen 4 km afstand van dit vakantiehuis. Deze 1-slaapkamer villa is op 7 km afstand van Artistic Village Contemporary Art gelegen. Gasten kunnen ook naar het Tsambika Byzantine Museum, op 10 rijminuten verderop.

    De ramen van Stella Beach House villa kijken uit op de zee.

    De 1-badkamer woning is voorzien van een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. Taverna Limnioni ligt op slechts een paar stappen van deze villa en biedt Mediterrane gerechten aan.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    Licentienummer00003889135
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Stella Beach House Archangelos

    De ramen van Stella Beach House villa kijken uit op de zee.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Stella Beach House Archangelos  Toiletten foto Stella Beach House Archangelos  Strand foto Stella Beach House Archangelos  Bedden foto Stella Beach House Archangelos  Bedden foto Stella Beach House Archangelos  Bedden foto Stella Beach House Archangelos  Kamer foto Stella Beach House Archangelos  Badkamer foto Stella Beach House Archangelos  Strand foto Stella Beach House Archangelos  Voorzieningen foto Stella Beach House Archangelos  Voorzieningen foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 40 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Stella Beach House Archangelos

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Stella Beach House Archangelos

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Griekenland

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in deze villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in deze villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van strand Stella Beach House villa?
      Gasten van strand Stella Beach House villa kunnen onder andere Rodos Nature (natuurgebied) (4 km), het Tsambika Byzantine Museum 2) en Artistic Village Contemporary Art 7) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Stella Beach House Archangelos